Domy Drewniane Letniskowe

Domy drewniane letniskowe to bardzo ciekawa rozwiązanie na działkę, szczególnie dla osób znudzonych dalekimi podróżami i zatłoczonymi hotelami. Dla chcących stworzyć sobie prawdziwy ośrodek wypoczynkowy, firma Domkizbalika.pl oprócz drewnianych domów letniskowych, oferuje sauny, balie, a nawet domki grillowe z tego surowca.

Wszystkie konstrukcje wykonywane są przy użyciu najwyższej jakości drewna, odpornego na szereg niekorzystnych czynników. Dodatkowo dbając o najwyższą jakość po zmontowaniu, baliki natychmiast pokrywane są impregnatem, który chroni przed szkodnikami, infekcjami grzybowymi, a nawet intensywnym słońcem, czy mrozami. Balie, sauny oraz domki grillowe wyposażane są w najwyższej jakości sprzęty takie jak piece, platformy do gotowania, a także ławeczki, czy stoliki. Wszystko to ma na celu pokrycie potrzeb nawet najbardziej wybrednych klientów. Dla nie lubiących tracić miejsca na działce, istnieje także możliwość połączenia domu drewnianego letniskowego na przykład z sauną. Zwiększy to komfort użytkowania.

Drewniane projekty nie kończą się wyłącznie na standardowych domach drewnianych letniskowych. Z tego surowca można stworzyć mnóstwo konstrukcji, które nie tylko ozdobią Twoją działkę, ale także stworzą ją bardziej funkcjonalną.

Dotacje na innowacje – Inwestujemy w Waszą przyszłość
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.